Apie mus

Apie mus 2017-10-05T15:52:33+00:00

TURITE VIZIJĄ – MES GALIME PADĖTI

Susisiekite

UAB „Statybos valdymo biuras“ įregistruota 2002 m. birželio mėnesį. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys: architektūrinė ir inžinerinė veikla ir su ja susijusios techninės konsultacijos bei statyba.

UAB „Statybos valdymo biuras“ darbus vykdo visoje Lietuvos teritorijoje, taip pat Kaliningrado srityje (RF). Įmonei svarbus kiekvienas klientas, todėl mes keliame aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir mūsų partneriams. Griežtai atrenkame tik patikimus, kvalifikuotus, patyrusius ir gerą reputaciją turinčius rangovus, subrangovus, bei personalo darbuotojus.

Siekiame kokybiškai, laiku atlikti darbus ir pateisinti užsakovų lūkesčius, išlaikyti klientų pasitikėjimą.

MISIJA

Plėsti ir palaikyti gerus santykius ir ryšius su klientais bei partneriais, teikiant aukštos kokybės projektavimo, statybos valdymo ir techninės priežiūros paslaugas.

VIZIJA

Būti patikimu, ilgalaikiu ir dinamišku partneriu, teikiant kokybiškas paslaugas, bei pateisinti klientų lūkesčius.

Įmonėje dirba profesionalų kolektyvas, kuris kompleksiškai atlieka projektavimo ir techninės priežiūros darbus bei suteikia užsakovui kvalifikuotą konsultaciją įvairiais projektavimo bei statybų klausimais.

„Statybos valdymo biure“ dirba profesionalai, kurių tarpe yra atestuoti projekto vadovai, projekto dalies vadovai ar techninės priežiūros vadovai. Projektus, pasiūlymus, techninius sprendimus įvairiems objektams ruošia projektavimo skyriaus specialistai. Techniniai prižiūrėtojai savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais bei kitais norminiais aktais, turinčiais juridinę galią Lietuvos Respublikoje. Visais būdais yra siekiama apsaugoti Užsakovo interesus ir užtikrinti savalaikę statybos darbų priežiūrą ir kokybės kontrolę.

Atlikti projektai

PERŽIŪRĖTI VISUS PROJEKTUS